Анатолий Бойко

Украинский предприниматель и общественный деятель. В 2021 году Анатолий Бойко стал соучредителем ОО "Развитие IT-образования". Это — неприбыльная общественная организация, целью которой является развитие IT-образования, налаживание сотрудничества между студентами и компаниями-работодателями в IT-сфере, создание качественных условий для развития IT-комьюнити и уменьшение оттока из страны талантливых специалистов.
 • Анатолій Бойко допомагає перезапустити ХАБ ФІОТ на базі КПІ

  Хаб ФІОТ — «Факультет інформатики та обчислювальної техніки» КПІ відновлює свою роботу в онлайн та офлайн форматі. Перезапуск роботи Хабу став результатом спільних зусиль українських меценатів, ІТ-компаній, команди Факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Сікорського за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

 • Анатолій Бойко сприяє виступам спортсменів під час війни

  Український спорт ще довго відчуватиме наслідки російського вторгнення на територію України. Відлуння війни наздожене нас повторно за 8-10 років – через руйнування спортивної інфраструктури. А що зараз? Низка спортсменів постраждала безпосередньо з першими залпами російської зброї, коли унеможливились тренування. 

 • Анатолій Бойко допоміг у проведенні змагань з дзюдо для українських дітей-переселенців

  12 серпня в рамках міжнародного проєкту Olympic Dreams 2022 за підтримки НОК України, БФ «Майбутнє-дітям», посольства України в Грецькій Республіці та особисто пана Посла Сергія Шутенко і пані Консула Анни Тіщенко відбулося відкрите тренування «Randori» зі спортсменами федерації дзюдо України та федерації дзюдо Греції.

 • Анатолій Бойко допоміг в організації Кубка Гостомеля з тхеквондо

  31 липня у місті Гостомель відбувся Кубок з тхеквондо ВТ "Незламна мрія" серед юних спортсменів Київської області. Захід був організований відділенням Національного Олімпійського комітету в Київській області при підтримці Благодійного Фонду “Майбутнє – дітям”.

 • ГО «Розвиток ІТ освіти» підписала партнерську угоду з організацією «Український фонд стартапів»

  Громадська організація «Розвиток ІТ освіти» та «Український фонд стартапів» (USF) підписали Меморандум про партнерство та співпрацю. Документ є важливим для подальшої роботи щодо покращення освіти в Україні в ІТ-галузі та сприятиме реалізації спільних проєктів у стартап-напрямі. Це партнерство — важливий крок для подальшої колективної діяльності двох організацій.

 • ТехноХАБ ФІОТ розпочав роботу у тестовому режимі

  Вчора, 21 грудня, у ХАБі ФІОТ, створеному на базі КПІ ім. Сікорського, відбулася зустріч із партнерами проєкту, де було оголошено про старт роботи Хаба у тестовому режимі. Про це повідомляється на сайті громадської організації "Розвиток IT освіти".

 • Анатолій Бойко розповів про те, як технічний прогрес впливає на якість освіти

  Освіта та технології – нерозлучні та взаємозалежні галузі. Чим вищий рівень освіти, тим більша кількість технологій може з’явитися й навпаки: занепад шкіл та університетів веде до відставання країни від світових технологічних тенденцій. Так чи інакше, кожен новий технологічний прорив неминуче впливав на навчання, підвищуючи його якість. Сьогодні світ розвивається стрімкіше, ніж будь-коли. Технічний прогрес створює нові можливості робити освіту якіснішою, а технології обіцяють докорінно змінити цю сферу.

 • Мінцифри та ГО "Розвиток ІТ освіти" підписали меморандум про партнерство

  16 листопада Міністерство цифрової трансформації України та громадське об'єднання "Розвиток ІТ освіти" підписали спільний меморандум про партнерство та домовилися про взаємодію у напрямку розвитку ІТ-освіти в країні. Про це зазначив співзасновник ГО та підприємець Анатолій Бойко, у минулому студент КПІ ім. І. Сікорського.

 • Анатолий Бойко озвучил перспективные направления Industry 4.0

  «Эпоха новых технологий станет началом нового культурного возрождения, которое позволит нам ощутить себя частью единого целого: истинно глобальной цивилизации. Четвертая промышленная революция может „роботизировать“ человечество, и для многих людей это непоправимо изменит то, как выглядит их работа, среда, семейная жизнь и сама идентичность». Об этом пишет сооснователь ОО «Развитие IT образования» Анатолий Бойко на портале НВ в статье «Место Украины в Четвертой промышленной революции».