Анатолій Бойко

Анатолій Бойко

Анатолій Бойко — український громадський діяч та підприємець, а також меценат благодійного фонду «Майбутнє-Дітям» та співзасновник ГО “Розвиток ІТ освіти”.

Анатолій Юрійович Бойко допомагає не тільки молоді в IT секторі, а й юним українським спортсменам.

Як меценат він фінансує проведення турнірів, міжнародних змагань та спортивних зборів. Під час воєнного стану в Україні, Анатолій Бойко займається благодійністю, фінансуючи спортсменів з постраждалих регіонів України, а також вимушених переселенців.

За його сприяння проводяться також турніри з дзюдо та тхеквондо.

 • Анатолій Бойко допомагає перезапустити ХАБ ФІОТ на базі КПІ

  Хаб ФІОТ — «Факультет інформатики та обчислювальної техніки» КПІ відновлює свою роботу в онлайн та офлайн форматі. Перезапуск роботи Хабу став результатом спільних зусиль українських меценатів, ІТ-компаній, команди Факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Сікорського за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

 • Анатолій Бойко сприяє виступам спортсменів під час війни

  Український спорт ще довго відчуватиме наслідки російського вторгнення на територію України. Відлуння війни наздожене нас повторно за 8-10 років – через руйнування спортивної інфраструктури. А що зараз? Низка спортсменів постраждала безпосередньо з першими залпами російської зброї, коли унеможливились тренування. 

 • Анатолій Бойко допоміг у проведенні змагань з дзюдо для українських дітей-переселенців

  12 серпня в рамках міжнародного проєкту Olympic Dreams 2022 за підтримки НОК України, БФ «Майбутнє-дітям», посольства України в Грецькій Республіці та особисто пана Посла Сергія Шутенко і пані Консула Анни Тіщенко відбулося відкрите тренування «Randori» зі спортсменами федерації дзюдо України та федерації дзюдо Греції.

 • Анатолій Бойко допоміг в організації Кубка Гостомеля з тхеквондо

  31 липня у місті Гостомель відбувся Кубок з тхеквондо ВТ "Незламна мрія" серед юних спортсменів Київської області. Захід був організований відділенням Національного Олімпійського комітету в Київській області при підтримці Благодійного Фонду “Майбутнє – дітям”.

 • ГО «Розвиток ІТ освіти» підписала партнерську угоду з організацією «Український фонд стартапів»

  Громадська організація «Розвиток ІТ освіти» та «Український фонд стартапів» (USF) підписали Меморандум про партнерство та співпрацю. Документ є важливим для подальшої роботи щодо покращення освіти в Україні в ІТ-галузі та сприятиме реалізації спільних проєктів у стартап-напрямі. Це партнерство — важливий крок для подальшої колективної діяльності двох організацій.

 • ТехноХАБ ФІОТ розпочав роботу у тестовому режимі

  Вчора, 21 грудня, у ХАБі ФІОТ, створеному на базі КПІ ім. Сікорського, відбулася зустріч із партнерами проєкту, де було оголошено про старт роботи Хаба у тестовому режимі. Про це повідомляється на сайті громадської організації "Розвиток IT освіти".

 • Анатолій Бойко розповів про те, як технічний прогрес впливає на якість освіти

  Освіта та технології – нерозлучні та взаємозалежні галузі. Чим вищий рівень освіти, тим більша кількість технологій може з’явитися й навпаки: занепад шкіл та університетів веде до відставання країни від світових технологічних тенденцій. Так чи інакше, кожен новий технологічний прорив неминуче впливав на навчання, підвищуючи його якість. Сьогодні світ розвивається стрімкіше, ніж будь-коли. Технічний прогрес створює нові можливості робити освіту якіснішою, а технології обіцяють докорінно змінити цю сферу.

 • Мінцифри та ГО "Розвиток ІТ освіти" підписали меморандум про партнерство

  16 листопада Міністерство цифрової трансформації України та громадське об'єднання "Розвиток ІТ освіти" підписали спільний меморандум про партнерство та домовилися про взаємодію у напрямку розвитку ІТ-освіти в країні. Про це зазначив співзасновник ГО та підприємець Анатолій Бойко, у минулому студент КПІ ім. І. Сікорського.