Анатолій Бойко

Анатолій Бойко

Анатолій Бойко — український громадський діяч та підприємець, а також меценат благодійного фонду «Майбутнє-Дітям» та співзасновник ГО “Розвиток ІТ освіти”.

Анатолій Юрійович Бойко допомагає не тільки молоді в IT секторі, а й юним українським спортсменам.

Як меценат він фінансує проведення турнірів, міжнародних змагань та спортивних зборів. Під час воєнного стану в Україні, Анатолій Бойко займається благодійністю, фінансуючи спортсменів з постраждалих регіонів України, а також вимушених переселенців.

За його сприяння проводяться також турніри з дзюдо та тхеквондо.

  • ГО «Розвиток ІТ освіти» підписала партнерську угоду з організацією «Український фонд стартапів»

    Громадська організація «Розвиток ІТ освіти» та «Український фонд стартапів» (USF) підписали Меморандум про партнерство та співпрацю. Документ є важливим для подальшої роботи щодо покращення освіти в Україні в ІТ-галузі та сприятиме реалізації спільних проєктів у стартап-напрямі. Це партнерство — важливий крок для подальшої колективної діяльності двох організацій.

  • ТехноХАБ ФІОТ розпочав роботу у тестовому режимі

    Вчора, 21 грудня, у ХАБі ФІОТ, створеному на базі КПІ ім. Сікорського, відбулася зустріч із партнерами проєкту, де було оголошено про старт роботи Хаба у тестовому режимі. Про це повідомляється на сайті громадської організації "Розвиток IT освіти".

  • Мінцифри та ГО "Розвиток ІТ освіти" підписали меморандум про партнерство

    16 листопада Міністерство цифрової трансформації України та громадське об'єднання "Розвиток ІТ освіти" підписали спільний меморандум про партнерство та домовилися про взаємодію у напрямку розвитку ІТ-освіти в країні. Про це зазначив співзасновник ГО та підприємець Анатолій Бойко, у минулому студент КПІ ім. І. Сікорського.