EU Flag Ukrainian Flag
EU-FINSTAR
(Проект технічної допомоги за пріоритетними напрямками фінансового сектору в Україні)

Ua  En

Бенефіціари проекту:
НБУ

Міністерство фінансів

НКЦПФР

Нацкомфінпослуг


Проект фінансується ЄС:


Проект впроваджується
консорціумом компаній
на чолі з Human Dynamics:
Новини фінринків

НБУ та Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань розпочинають програму технічного співробітництва до 2022 року
29 листопада, 14:51

НБУ та Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань розпочинають програму технічного співробітництва до 2022 року

Національний банк України та Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо впровадження Програми двосторонньої допомоги та посилення спроможності центральних банків, яка реалізовуватиметься Женевським інститутом міжнародних відносин та розвитку.

Програма передбачає технічне співробітництво сторін до 2022 року, зокрема у форматі експертних консультацій та дослідницьких заходів. Серед основних напрямів Програми – монетарна політика, фінансова стабільність, статистика, інструменти управління кредитами, операційні ризики в діяльності центрального банку та розвиток фінансового ринку.

Підписання Меморандуму щодо впровадження програми відбулося 29 листопада під час зустрічі заступника Голови Національного банку Дмитра Сологуба, Надзвичайного і Повноважного Посла Швейцарії в Україні Клода Вільда та Директорки Швейцарського бюро співробітництва в Україні Ніколь Рудер.

Дмитро Сологуб привітав започаткування Програми: "Підтримка швейцарської сторони зосереджена на найважливіших для розвитку української банківської системи напрямах. Ми високо цінуємо ваш вклад в розбудову найкращих європейських практик у Національному банку, а також його становлення як повноцінного члена європейської банківської спільноти. Ми переконані в успішній та продуктивній реалізації Програми".

Зі свого боку Пан Клод Вільд відзначив: "Ми раді розпочати співпрацю з Національним банком України, яка доводить важливість партнерства між нашими країнами. Нова Програма покликана підтримати НБУ як наданням технічної експертизи, так і створенням доступу до кращих швейцарських практик та проведення досліджень на базі кращих швейцарських інституцій".

Швейцарська програма співробітництва в Україні спрямована на підтримку чотирьох основних напрямів: сталий економічний розвиток, стале використання енергоресурсів та міський розвиток, врядування та відновлення миру, а також здоров’я.

bank.gov.ua

Інформаційні матеріали стосовно впровадження в Україні фінансової звітності за таксономією МСФЗ XBRL
Відеоновини
Тимур Хромаєв, Голова НКЦПФР, в програмі "Фінансовий тиждень"
Реформи у сфері обліку та аудиту в Україні - Європейське майбутнє (укр. мовою).
Перший професійний форум аудиторів "Європейське майбутнє ринку аудиторських послуг"
FINREP II: Пілотний проект створення карти відповідностей (mapping) для таксономії МСФЗ
Аудиторська реформа в Україні
Пенсійна реформа в Україні
Financial Times: Вадим Храмов про Україну (Bank of America Merrill Lynch)
Чи повинен Донбас отримати особливий статус?
Тимур Хромаєв, Голова НКЦПФР, в програмі "Фінансовий тиждень"
Архів відеоновин
Матеріали конференцій у рамках циклу заходів «Реформа аудиту в Україні».
Матеріали конференції "Реформи у сфері обліку та аудиту в Україні - Європейське майбутнє", яка пройшла в Києві 13 квітня 2016 р.